Profesjonalne akcje promocyjne

hostessyW ostatnim czasie coraz częściej nasi klienci decydują się także na skorzystanie z wyjątkowej oferty organizacji wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych, happeningów oraz eventów na ulicach, w centrach handlowych oraz supermarketach. Jest to bardzo wydajne i efektywne działanie dzięki któremu poza przedstawieniem klientom korzyści płynących z zastosowania naszych usług i produktów, możemy jednocześnie przeprowadzić demonstrację, lub w przypadku produktów spożywczych, degustację, co bardzo często kończy się zakupem, szczególnie jeśli nasz produkt naprawdę jest godny polecenia i innowacyjny, a zakładamy z góry że takie są produkty naszych klientów.

W przypadku tego rodzaju kampanii, wykorzystujemy przede wszystkim hostessy dzięki których pracy, klient ma możliwość bliższego spojrzenia na główne zalety konkretnego produkty lub też usługi, tym bardziej, że nasze hostessy, przed przystąpienie do pracy przechodzą odpowiednie szkolenie z zakresu wiedzy o promowanych produktach bądź też usługach. Jednym słowem, nigdy nie dojdzie do sytuacji, w której hostessa, nie będzie w stanie przedstawić wszystkich zalet konkretnego produktu, oraz udzielić podstawowych odpowiedzi na pytania klientów, co mogłoby przecież klienta odstraszyć. Tutaj zawsze, nasze hostessy profesjonalnie przedstawią walory produktów oraz usług, a także w razie zaistnienia takiej konieczności będą w stanie udzielić zadowalających odpowiedzi na pytania stawiane przez potencjalnych klientów.

Bardzo często w czasie realizacji akcji promocyjnych związanych z promowaniem produktów bezpośrednio przez hostessy, wykorzystywane są odpowiednie dane statystyczne, pozwalające nam na określenie zakresu konkretnych działań, oraz miejsc w których promocje konkretnych produktów należy przeprowadzać. Tutaj także bardzo często wcześniej wykonujemy odpowiednie płatne ankiety gdzie użytkownicy zarejestrowani w naszej bazie danych, odpłatnie udzielą nam podstawowych odpowiedzi na zadawane pytania przez co drogą obliczeń statystycznych, możemy wytypować odpowiednie grupy docelowe dla każdego produktu, i znaleźć takie miejsca do przeprowadzania tego rodzaju kampanii, aby wszystkie nasze działania były jak najbardziej efektywne.

W naszej ofercie znajduje się również szczególna usługa – badania tajemniczy klient. Profesjonalna obsługa jest warunkiem koniecznym do osiągnięcia sukcesu firmy działającej zwłaszcza w sektorze usługowym. W celu weryfikacji jej jakości, świetnie sprawdza się to metoda badawcza.

Comments are disabled