O nas

Studio badań statystycznych Agama, działa na rynku usługowym dla przedsiębiorców już od ponad dziesięciu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy setki badań statystycznych, oraz analiz danych na rzecz wielu klientów, zarówno prywatnych przedsiębiorców, jak i instytucji państwowych. Możemy się tutaj więc poszczycić bardzo dużym doświadczeniem badawczym, dzięki czemu, każde nasze kolejne zlecenie będzie realizowane na najwyższym poziomie w całym kraju.

Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami badawczymi, w naszym asortymencie narzędziowym znajdują się także trzy w pełni profesjonalnie wyposażone fokusownie dzięki którym możemy przeprowadzać bardzo skuteczne i efektywne badania fokusowe.

Nasza kadra to sami doświadczeniu i wykształceni statystycy, analitycy i matematycy. Zatrudniamy również socjologów w celu lepszego określania przyczyn socjologicznych konkretnych zachować grup społeczności klientów. Jednym słowem zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie konsultingu i marketingu dla przedsiębiorstw jak również instytucji państwowych.

W naszej ofercie znajduje się także przeprowadzanie profesjonalnych badań ewaluacyjnych, które przecież na dzień dzisiejszy stanowią wymóg konieczny dla każdego przedsiębiorstwa, czy też jednostki państwowej, która wykorzystuje środki finansowe pochodzące z Funduszy strukturalnych Unii Europejskiej.

Nasza agencja badawcza oferuje cały szereg usług dla przedsiębiorstw i samorządów, które przyczyniają się lepszej realizacji wytyczonych celów, oraz prowadzą do wyraźnych oszczędności prowadzonych działań, co zarówno w przypadku prywatnych firm, jak i w przypadku samorządów lokalnych ma przecież bardzo duże znaczenie.

Możemy więc powiedzieć, iż pomoc statystyczna, dziesiątki rodzajów przeprowadzanych przez nas badań, oraz wszelkiego rodzaju analizy, czy też akcje marketingowe, to nasze najważniejsze atuty, które przyczyniają się do tego, iż wszyscy klienci Agama studio, zawsze są w pełni zadowoleni z poziomu świadczonych przez nas usług.