Ankiety online – zarabiaj szybko i wygodnie

Metoda, dzięki której zaczniesz zarabiać łatwo, szybko a przede wszystkim uczciwie, to wypełnianie ankiet poprzez panel konsumencki, udostępniany przez profesjonalną agencję badawczą. Zarabianie w Internecie kojarzy często, niestety, z nieuczciwymi osobami które chcą wykorzystać zaangażowanie i pracę osób pozostających w domu. Zaufanie do dużych firm, które udostępniają panele konsumenckie, na których można wypełniać ankiety online wiąże się z koniecznością sprawdzenia konkretnej agencji badawczej. Działająca od ponad 15 lat na rynku, agencja BioStat® realizująca projekty badań na szeroką skalę, dla wiodących firm i instytucji publicznych, oferuje realny zarobek za zaangażowanie w wypełnianie formularzy ankiet przez Internet.

 

Proces ankietyzacji

Ankiety online można wygodnie wypełniać przez panel Badanie-Opinii.pl. Rejestracja jest zupełnie darmowa. Istotne opinie tysięcy respondentów służą realizacji ciekawych badań z różnych branż. Duża ilość otrzymywanych ankiet wiąże się z początkowym wypełnieniem przez użytkownika, jak największej ilości danych na swój temat. Takie informacje pomagają sprofilować respondenta, aby móc przypisać go do właściwej próby badawczej podczas realizacji kolejnych badań. Informacje o kolejnych ankietach docierają do zarejestrowanych użytkowników dzięki systemowi powiadamiania e-mail. Za każdą aktywność w systemie wypełniania ankiet respondenci otrzymują punkty:

– wypełnianie ankiet (całościowe i częściowe),
– zapraszanie znajomych, którzy wypełniają ankiety, do panelu konsumenckiego,
– uzupełnianie danych na swój temat.

Zdobycie określonej puli punktów można wymienić na gotówkę, którą użytkownik panelu otrzymuje przelewem, w ciągu dwóch tygodni po zebraniu odpowiedniej sumy punktów. Informacje o płatnych ankietach można umieszczać na portalu społecznościowym, odwiedzanym forum, czy też czytanym blogu.

 

Ciągły dostęp

Ankiety online w panelu Badanie-Opinii.pl są dostępne zarówno na urządzeniu stacjonarnym typu PC, z dostępem do Internetu oraz na małych sprzętach mobilnych, jak smartfon i tablet z systemem operacyjnym Android, w formie aplikacji. Dzięki temu rozwiązaniu zabranianie w sieci staje się łatwiejsze i możliwe z każdego miejsca, wygodnego dla respondenta. Paneliści wypełniający ankiety nie są ograniczeni w żaden sposób. Mogą wypełniać formularze ankiet w dowolnym miejscu i czasie, gromadząc coraz większą liczbę punktów. Ankiety online udostępniane w panelu konsumenckim Badanie-Opinii.pl to realny zarobek a nie wymiana na kupony, bony i nagrody.

 

Zarabiaj online, dzięki ankietyzacji w panelu Badanie-Opinii.pl. Wygodna praca bez wychodzenia z domu.

 

Comments are disabled